loading..
انتصابات در هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی:

انتصابات در هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی:

در جلسه ای با حضور دکتر محمد محمدی دخت سرپرست هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی مراسم تودیع و معارفه مسئولین جدید در محل هیات استان برگزار شد، در این مراسم دکتر محمدی دخت ضمن تشکر از قبول مسئولیت از افراد حاضر خاطر نشان کردند: توفیق خدمت به ورزشکاران استان خراسان رضوی شامل شما بزرگواران شده است لذا در جهت بالا بردن هر چه بهتر سطح کیفیت خدمات لحظه ای دریغ نکنید تا فارغ از مدت زمان تصدی اثری ماندگار بجا بگذارید.

در ابتدای جلسه سرپرستان منصوب شده گزارشی از برنامه های پیش رو ارائه دادند و از حسن اعتماد سرپرست جدید قدردانی کردند.

انتصابات به شرح زیر انجام شد:

1-دکتر جعفر رضازاده مسئول کمیته درمان شدند، نامبرده متخصص ارتوپدی فلوشیپ فوق تخصصی جراحی زانو بوده و دوره های تخصصی را در کشور های آلمان،اتریش و ترکیه طی نمودند، همچنین از سوابق ایشان میتوان به کسب مقام اول امتحان فوق تخصص زانو در دانشگاه ایران در تهران در سال ۱۳۹۵ نام برد.

2- دکتر بهناز بهادر زاده به عنوان مسئول کادر پزشکی مسابقات و همچنین کمیته مسابقات بانوان انتخاب شدند، دکتر بهادر زاده از پزشکان تیم با تجربه در استان می باشد که مدیریت حوزه پزشکی چندین مسابقه بین المللی و کشوری را بر عهده داشتند، همچنین در هیات های ورزشی دو و میدانی و همگانی نیز مسئول کمیته استعداد یابی ورزشی هستند.

3-مهندس مرتضی خالقی به عنوان مسئول روابط عمومی و کمیته شهرستانها منصوب شدند، نامبرده کارشناس نرم افزار بوده و در مدت فعالیت در هیات بالغ بر 70 اثر تصویری در زمینه ترویج سلامت محور تقدیم ورزش استان کردند، از دیگر فعالیت های ایشان میتوان به پیاده سازی سامانه های مجازی برای دوره های آنلاین و ثبت نام الکترونیکی، استعداد یابی آنلاین ورزشی با همکاری دانشگاه فردوسی مشهد نام برد.

4-حسن نکوئی به عنوان مسئول مسابقات آقایان منصوب شدند، نامبرده بیش از شش سال به عنوان دبیر هیات پزشکی ورزشی شهرستان تربت جام سابقه درخشانی داشتند و فارغ التحصیل تربیت بدنی و از امدادگران ممتاز استان می باشند.

سرکار خانم فاطمه برات در کمیته خدمات درمان ابقا شدند.

04 تیر 1402