loading..

شرایط و ضوابط استفاده از خدمات الکترونیکی هیات پزشکی ورزشی استان خراسان رضوی 


درباره سایت و اپلیکیشن ورزشیار


به سایت و اپلیکیشن ورزشیار خوش آمدید. ورزشیار نام سامانه ای است که خدمات هیات پزشکی ورزشی استان خراسان رضوی را در بستر اینترنت ارائه میدهد و تحت قوانین فدراسیون پزشکی ورزشی کشور فعالیت می کند .ما در صدد ایجاد فرصت برای شما هستیم تا از میان تعداد متنوعی از کالاها و خدمات که برای عرضه از طریق این سامانه فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید. ورزشیار این خدمات را به وسیله اعطای دسترسی شما به محتوای سایت و اپلیکیشن فراهم می‌کند،لازم به توضیح است فروشگاه ورزشی توسط بخش خصوصی اداره می شود و تعهدات آن به هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی مرتبط نیست.


متن قرارداد

اين قرارداد شامل عقد از راه دور بوده و ايجاب و قبول آن با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است و طرفين قرارداد آنرا بوسيله امضاي الکترونيک و وارد کردن کد تائید، مطابق ماده 10 قانون مدني انجام مي دهند و صيغۀ بيع شرعي و قانوني بدينوسيله بين طرفين جاري مي گردد.

کاربر تعهد نموده خدمات ورزشیار را با دقت و شخصاً از روي علاقۀ خود از مجموعۀ خدمات ورزشیار دریافت کرده و بدون هيچ گونه اجبار و اکراه و از روي صحت و سلامت و رضايت کامل اين قرار داد را منعقد نموده است

خدمات فروخته شده به هيچ وجه کنسل نخواهد شد و خدمت رسان وظيفه اي در قبال پس گیری خدمات نخواهد داشت مگر در صورتی که خود خدمت رسان این موضوع را مورد قبول قرار دهد.

بر اساس ماده 12 قانون ماليات بر ارزش افزوده مبلغ 9 % به عنوان ماليات بر ارزش افزوده و عوارض بر اساس قانون بر عهده خدمت گیرنده و خریدار می باشد

ماده2 تجارت الکترونيکي

(امضاي الکترونيکي) (Electronic Signature):

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده يا به نحو منطقي متصل شده به(داده پيام) است كه براي شناسايي امضاء كننده(داده پيام)، مورد استفاده قرار مي گيرد.

(وسایل ارتباط ازراه دور)(Means Of Distance Communication):

عبارت از هر نوع وسيله اي است كه بدون حضور فيزيكي همزمان تامين كننده و مصرف كننده جهت فروش كالا و خدمات استفاده مي‌شود.

(عقدازراه دور)(Distance Contract):

ايجاب و قبول راجع به كالاها و خدمات بين تامين كننده و مصرف كننده با استفاده از وسايل ارتباط از راه دور است.

ماده 7 تجارت الکترونيکي:

هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضاي الکترونيکي مكفي است.

ماده 10 مدني :

قراردادهاي خصوصي نسبت به کسانيکه آن را منعقد نموده اند درصورتي که مخالف صريح قانون نباشد نافذ است.

اين قرار داد وفق ماده 2 و 7 قانون تجارت الکترونيک و ماده 10 قانون مدني جمهوري اسلامي ايران منعقد گرديد و ورود شما به سامانه به منزله قبول قرارداد است.


قوانین سامانه به صورت متناوب بروزرسانی می شود و ملاک آخرین بارگزاری قوانین و مقررات می باشد لذا این بر عهده کاربر است که همیشه از این صفحه بازدید نماید.


تماس با پشتیبانی سامانه (کلیک کنید)05136109020