loading..

بیمه گروهی ورزشی !

استعلام بیمه ورزشی آنلاین با کد ملی


یکی از خدمات منحصر به فرد هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی صدور بیمه ورزشی(کارت خدمات درمانی ورزشی) بصورت دسته جمعی می باشد در این روش با استفاده از واردکردن اطلاعات متقاضیان بصورت دستی و یا در قالب فایل اکسل درخواست شما ثبت می شود و بصورت فایل برای شما ارسال می شود.

باشگاه ها و مجموعه های ورزشی و یا مسئولین مسابقات می توانند از این روش برای صرفه جویی در زمان استفاده کنند، به دلیل اینکه در این روش شما فقط یک بار برای همه پرداخت می کنید و نیاز به وارد و خارج شدن از سیستم و ثبت ورزشکاران بصورت مجزا نیست.

همچنین مربیان ورزشی نیز می توانند جهت اطمینان از بیمه ورزشی شاگردان از این روش استفاده کنند به دلیل اینکه مسئولیت سلامت ورزشکاران در محیط ورزشی با صاحبان باشگاه و مریان محترم می باشد.

بیمه ورزشی با هزینه چهل هزار تومان خدمات گسترده ای را به ورزشکار ارائه می دهد و طبق قوانین حضور افراد در مکان های ورزشی بدون کارت بیمه ورزشی غیر قانونی می باشد.

از خدمات بیمه ورزشی میتوان به کمک هزینه آسیب های ورزشی پس از تکمیل فرم گزارش حادثه و همینطور عضویت کارت خدمات درمانی است، با عضویت شما می توانید از درمانگاه فرهنگیان شماره یک مشهد با تخفیف ویژه ورزشکاران استفاده نموده و همینطور از خدمات تخصصی ورزشی و حتی رایگان هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی بهره مند شوید.

به کلیه خانواده های محترم اکیدا هشدار داده می شود حتما از صدور کارت بیمه ورزشی فرزندان و مدت اعتبار کارت با ارسال کد ملی به سر شماره 50004303 اطمینان حاصل فرمائید، بنابراین استعلام بیمه ورزشی از طریق ارسال کد ملی به این سرشماره قابل رهگیری می باشد.

بیمه ورزشی برای همه رشته های ورزشی در مکان های دارای مجوز معتبر است و نیاز به ثبت همه رشته های ورزشی نمی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 05136109020 داخلی مربوطه تماس حاصل فرمائید.

در صورتی که متقاضی بیمه گروهی ورزشی برای تعداد بالاتر از ده نفر هستید اینجا را کلیک نمائید.