loading..

بیمه ورزشی اتباع خارجی

معرفی سایت بیمه ورزشی آنلاین

کشور ایران همیشه به عنوان یک مکان با آرامش برای کشورهای همسایه مورد توجه بوده است، با توجه به اینکه اتباع خارجی نیز در فعالیت های اجتماعی حضور دارند بنابراین ارائه خدمات برای این قشر مهمان اجتناب ناپذیر می باشد.

در این راستا هیات پزشکی ورزشی استان خراسان رضوی با مجوز فدراسیون پزشکی ورزشی اقدام به صدور آنلاین کارت بیمه برای اتباع محترم می نماید.

تا قبل از این خدمت بیمه ورزشی اتباع خارجی فقط با مراجعه حضوری به هیات های پزشکی ورزشی ممکن بود که این مسئله باعث نارضایتی شده بود، که جهت رفاه حال آنها سامانه اینترنتی راه اندازی شد.

با توجه به اینکه حضور در اماکن ورزشی بدون کارت خدمات درمانی ممنوع می باشد بنابراین ثبت نام بیمه ورزشی اتباع بصورت آنلاین در سایت مهیا شده است.

بیمه ورزشی برای اتباع خارجی بصورت اینترنتی با ارسال تصویر پاسپورت و یا کارت اقامت قابل صدور می باشد، اتباع محترم بایستی هر گونه مدرک که نشان دهنده هویت آنها است را در سیستم ثبت نمایند.

بیمه ورزشی برای اتباع با ارسال تصویر مدرک هویتی با دوربین موبایل و اعلام رشته ورزشی بصورت بسیار ساده قابل انجام است، جهت دریافت بیمه ورزشی اتباع شماره موبایل دارای اپلیکیشن ورزشیار و یا تلگرام و همینطور واتساپ استفاده می کنند و حداکثر بعد از 24 ساعت کاری کارت بیمه اتباع صادر و ارسال می گردد.

صدور کارت بیمه ورزشی اتباع افغانی(افغانستانی) پاکستانی و یا عراقی و یا هر کشور دیگری با این روش قابل صدور می باشد، ثبت نام بیمه ورزشی افغانی برای همه رشته های ورزشی قابل صدور بصورت انلاین می باشد،  صدور بیمه ورزشی اتباع حداکثر 24 ساعت کاری زمان می برد و اتباع محترم از هر کجای ایران می توانند اقدام به ثبت نام بیمه ورزشی اتباع نمایند، بنابراین اتباعی که مقیم استان خراسان رضوی نیستند نیز از خدمات آنلاین هیات پزشکی ورزشی استان خراسان رضوی می توانند استفاده کنند.

 سایت بیمه ورزشی آنلاین

اعتبار کارت بیمه ورزشی اتباع در هر استانی صادر شود در کل ایران معتبر است و فقط بایستی در اماکن ورزشی دارای مجوز فعالیت ورزشی انجام گردد.

اتباع محترم نیز می توانند در صورت آسیب دیدگی از خدمات کارت خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران استفاده کنند.

اتباع همچنین می توانند از خدمات هیات پزشکی ورزشی شامل خدمات رایگان و با تخفیف با استفاده از کارت خود استفاده کنند البته این خدمات فقط در شهر مشهد ارائه میگردد، ولی خدمات آسیب دیدگی در کل ایران ارائه میگردد.

جهت صدور اینترنتی بیمه ورزشی اتباع بایستی اینجا کلیک نمائید و پس از باز شدن فرم مربوطه در قسمت پایین مشاهده فرم را انتخاب کرده و اقدام به ثبت نام نمائید، هزینه بیمه ورزشی اتباع با شهروندان ایرانی برابر می باشد و برای پرداخت باید دارای کارت بانکی دارای رمز دوم باشید، هزینه به صورت آنلاین از درگاه های اینترنتی قابل پرداخت است.

پس از پرداخت موفقیت آمیز یک پیامک حاوی کد پیگیری برای شماره همراه ارسال می شود که می توانید جهت پیگیری صدور از آن استفاده کنید، در صورتی که به اطلاعات بیشتر نیاز دارید بایستی با شماره 05136109020 داخلی 6 تماس حاصل فرمائید.