loading..

 چگونه می توان شماره موبایل ثبت شده در سامانه را تغییر داد؟

چرا بابت ویرایش مشخصات و تغییرشماره همراه هیچ گزینه ای نیست من قبلا ثبت نام کردم الان میخوام تمدید کنم رمزم به همون شماره قبلی که دسترسی ندارم ارسال میشه. 

احتمالا این سوال برای برخی از ورزشکاران پیش آمده است.

 سایت بیمه ورزشی آنلاین

در پاسخ به این دوستان باید عرض کنیم:

تغییر شماره موبایل بیمه ورزشی

شما بایستی وارد پنل کاربری در نوار بالا سایت در حالت دسکتاپ و یا در موبایل با زدن سه خط در سمت راست شده و روی پنل کاربری کلیک کنید پس از وارد کردن شماره موبایل و دریافت رمز می توانید از سمت راست گزینه ویرایش بیمه ورزشی را انتخاب و درخواست خود را ثبت کنید.

کارت خدمات درمانی ورزشی یا بیمه ورزشی یک قرارداد دو طرفه میان فدراسیون پزشکی ورزشی و ورزشکاران می باشد تا در صورت حادثه ورزشی طبق قوانین غرامت به ورزشکاران پرداخت شود.

در سال های اخیر با همت واحد انفورماتیک فدراسیون پزشکی ورزشی شرایط برای صدور آنلاین این کارت برای همه شهروندان فراهم شد تا ورزشکاران بتوانند بصورت آنلاین و از طریق اینترنت اقدام به عضویت نمایند.

مشکلی که در تمدید کارت ممکن است برای ورزشکاران پیش بیاید اینگونه است که سال قبل توسط مربی و یا باشگاه بیمه ورزشی صادر شده است و اکنون ورزشکار برای تمدید و یا عضویت جدید با مشکل عدم ارسال پیامک تائید مواجه می شود.

به دلیل عدم دسترسی به شماره و یا باشگاه و مربی قبلی عملا ورزشکار بایستی حضورا جهت تغییر شماره موبایل به هیات های پزشکی ورزشی مراجعه و با ارائه مدارک هویتی اقدام به تغییر شماره نماید.

 بیمه ورزشی آنلاین

راهکار ساده تر ثبت نام و صدور بیمه ورزشی بصورت آفلاین در سایت هیات پزشکی ورزشی می باشد در این شیوه کارت شما بدون نیاز به ارسال پیامک تائید برای شما صادر و ارسال می شود، همچنین شماره شما در سیستم ثبت و پنج روز به پایان اعتبار بیمه ورزشی برای شما پیامک یادآوری ارسال می شود.

در این حالت از مزایا امتداد متوالی بیمه ورزشی نیز بهره مند می شوید، چون طبق قوانین در صورتی که ورزشکار سه سال متوالی بدون وقفه اقدام به تمدید بیمه ورزشی نماید از حداکثر غرامت ورزشی طبق قوانین بهره مند می شود.

برای صدور آنلاین بیمه ورزشی بدون نیاز به شماره موبایل جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 05136109020 داخلی 6 ارتباط برقرار نمائید.